Блог

Плата зарядки Oukitel WP2

Шукаю нижню плату зарядки на телефон Oukitel WP2 і її ніде нема. Саме такі слова я останнім часом чую від своїх клієнтів. І дійсно, платку не купити навіть в Китаї, а якщо вони там і з'являються (причому по ціні більше 20$), то приїзжають вживані, зняті з донорів. Плюс чекати місяць. Але не спішіть щось замовляти - треба глянути на вашу стару плату, скоріш за все її можна відновити. Це буде і дешевше, і швидше. Далі на фото я показав? в якому стані мені принесли плату зарядки і що відновити її не проблема.

АГМ А9 ремонт

Ваш телефона AGM A9 почав перезавантажуватись? При цьому апарат може зависати, а на екрані в цей момент показує різнокольорові або білі полоси - тут є два варіанти. Принаймні, з нашого досвіду ремонту цієї моделі. Такі проблеми з телефоном AGM починаються, як правило, після сильного падіння. Хоч це і захищений телефон, але сильні удари він переносить не завжди безнаказанно. Мова не про розбитий екран, а про можливий "відвал" процесора, що і призводить до зависань і проблем з включенням телефону.

Doogee S88 не вмикається

Doogee S88 є доволі популярним в продажах телефоном завдяки оптимальному функціоналу за розумною ціною. Тому і в ремонт до нас такий апарат "залітає" частіше, ніж інші моделі. І не тому, що смартфон проблемний, а справа суто статистична - чим більше їх у людей на руках, тим частіше приносять в ремонт. Я розгляну найбільш поширені проблеми з S88-им та варіанти їх вирішення. Одразу хочу відмітити, що є різновиди моделі - Doogee S88 (звичайний), S88 Pro та S88 Plus. В плані ремонту - це одна й та сама модель, але є і нюанси.

Заміна екрана Blackview BV8800

Хоч маркетологи і доказують нам в рекламних роликах, що телефони Blackview ударостійкі, що можна хоч машиною переїхати, все-таки то маркетинг. А в реальних умовах розбитий екран - це доволі реалістичний сценарій. Що помітив з досвіду - ці телефони доволі важкі за рахунок великої ємності та відповідно ваги акумулятора. Тому при падінні екраном на гострі та тверді предмети (каміння, метал тошо) скло екрана розбивається за рахунок сильного та точкового удару. В данному випадку "постраждалим" виявився телефон Blackview BV8800.

Вода пошкодила гніздо зарядки на телефоні

На даний момент багато моделей телефонів, в характеристиках яких заявлений вологозахист, мають відкрите гніздо зарядки. В силу цього в сам порт USB волога може потрапити доволі просто. У деяких телефонів, наприклад у Samsung S серії, є датчик, який визначає, що в гніздо зарядки потрапила волога. В цей момент телефон сигналізує, що пристрій не можна підключати до зарядного пристрою. Але така функція є далеко не у всіх смартфонах. А от відслідкувати момент потрапляння вологи не завжди виходить.

Ремонт навушників Sennheiser

До нас вже не раз зверталися клієнти з навушниками Sennheiser HD 350 та 450 з проханням замінити кнопку включення. По суті це є доволі популярна проблема не тільки Шанхайзерів, а й інших брендів. Кнопка має рухомий елемент - мембрану, яка з часом деформується і перестає клацати, може навіть "залипати", тоді кнопка мимоволі спрацьовує сама по собі. Користуватися такими навушниками стає неможливо, але їх можна поремонтувати. В даній статті показаний процес ремонту по заміні кнопки живлення на прикладі моделі HD 350.

Ремонт планшета Lenovo Tab M10

З початком навчального року все більше потрапляє до нас в ремонт планшетів від школярів. Одна з поширених проблем на пристроях, якими користуються діти - зламане гніздо зарядки. В цій статті ми покажемо, що може трапитись з гніздом, якщо сильно смикнути за шнур ЮСБ і чому краще не користуватися планшетом під час зарядки. Далі у вигляді фото представлений процес ремонта планшета Lenovo Tab M10 по заміні гнізда USB C.

Заміна екрана Samsung A22

Заміна розбитого екрана - це мабуть найпопулярніший ремонт на телефонах Самсунг. Наразі до нас в сервіс потрапила доволі нова модель Samsung A22 5G (A226B). Якщо в старих моделях, як правило, розбивалося лише скло екрану, то ми помітили, що на нових моделях дуже часто пошкоджується і сам дисплей (що показує зображення). Але в буд-якому випадку, в оригіналі на цьому телефоні міняється дисплейний модуль в сборі. Ось в такому стані потрапив до нас в ремонт Самсунг А22 з розбитим екраном.

Заміна акумулятора Apple Watch

Якщо Ви користуєтесь годинником Apple Watch вже пару років та він мало тримає заряд, скоріше за все проблема вже з акумулятором. Чому скоріше - точно можна сказати лише після діагностики. Але якщо ця проблема виникла поступово, а також останнім часом не було вірогідності потрапляння води всередину годинника, то це точно проблема з акумулятором.

При заміні батарейки в Apple Watch є три нюанси.

Doogee S96 Pro нема звуку

Ми вже не раз згадували на сайті проблеми зі звуком на захищених телефонах. Повторюсь, ця проблема виникає коли динамік натягує на себе бруд з металевого пилу та мембрана "прилипає" до магніта. Таким чином відтворення звуку стає неможливим. На цей раз до нас з такою проблемою потрапив телефон Doogee S96 Pro. Цей апарат розбирається доволі легко, дисплей не треба відклеювати, треба просто розкрутити гвинтики по периметру корпусу та зняти бокові металеві накладки.

RSS-материал