Телефон AGM A9 зависає або перазавантажується — треба паяти процесор

Ваш телефона AGM A9 почав перезавантажуватись? При цьому апарат може зависати, а на екрані в цей момент показує різнокольорові або білі полоси - тут є два варіанти. Принаймні, з нашого досвіду ремонту цієї моделі. Такі проблеми з телефоном AGM починаються, як правило, після сильного падіння. Хоч це і захищений телефон, але сильні удари він переносить не завжди безнаказанно. Мова не про розбитий екран, а про можливий "відвал" процесора, що і призводить до зависань і проблем з включенням телефону.

Симптоми такої проблеми спостерігаються у вигляді постійних зависань смартфону, при цьому зображення на екрані замирає та показує приблизно як на фото нижче.

AGM A9 перезавантажується

Або так і телефон при цьому навіть не вмикається.

АГМ А9 не завантажується

Тут жоден майтсер точно не скаже точно, що за проблема саме з ВАШИМ апаратом. Але з нашого досвіду, тут є два варіанти.

Перший - після удару відбиті контакти на самому кристалі процесора. В такому випадку поремонтувати телефон можна тільки заміною материнскої плати, бо всі інші варіанти просто недоцільні з точки зору ціни.

Другий варіант - пошкоджена пайка між процесором та платою. Рішення проблеми - перепайка процесора і, як правило, на всякий випадок перекатуєм і мікросхему пам'яті.

Перепайка процесора AGM A9

Таких апаратів AGM A9 з відвалом проца було у нас доволі багато. Як правило, проблема вирішується перекаткою мікросхеми. А от на постійне питання клієнтів, чому таке трапляється, відповідаємо: в цій моделі мікросхему пам'яті та процесор с заводу не залили компаундом. Це такий спеціальний пластик, який проникає під мікросхеми. Його функція - зберігати цілісність BGA пайки при падінні телефону, а також при нагріві (коли процесор навантажений), бо ефект температурного розширення матеріалів ніхто не відміняв.

AGM A9 не вмикається

Якщо з вашим AGM A9 виникли схожі проблеми, звертайтесь, наші майстри проведуть діагснотику та відремонтують телефон. В цій статті описаний конкретний випадок відвалу процесора конкретно для А9. Але така біда може трапитись з будь-яким телефоном будь якого бренду. Приносьте на діагностику, розберемся, узгодимо що можна зробити.

Вартість ремонту

Попередньо узгодити вартість ремонту та наявність запчастини можна напряму у майстра, задавши питання на сайті чи у месенджері

Задати питання

Відправити поштою

Якщо їхати Вам до нас не зручно, можете відправити зламаний пристрій в наш сервіс Новою поштою. Оплата при отриманні з ремонту

Як відправити?

Viber:

+380933297370 (тисніть по номеру)

Telegram:

ReMobile Kiev (тисніть на посилання)

Комментарии

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Доступные HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки. Регистр не учитывается.