Doogee S88 Plus не вмикається та інші проблеми з телефоном

Doogee S88 є доволі популярним в продажах телефоном завдяки оптимальному функціоналу за розумною ціною. Тому і в ремонт до нас такий апарат "залітає" частіше, ніж інші моделі. І не тому, що смартфон проблемний, а справа суто статистична - чим більше їх у людей на руках, тим частіше приносять в ремонт. Я розгляну найбільш поширені проблеми з S88-им та варіанти їх вирішення. Одразу хочу відмітити, що є різновиди моделі - Doogee S88 (звичайний), S88 Pro та S88 Plus. В плані ремонту - це одна й та сама модель, але є і нюанси.

Проблеми та види ремонту Doogee S88

Заміна екрана

При самостійній спробі ремонту Doogee S88 треба розуміти, що телефон розбирається через дисплей. І якщо розмова йде не про заміну екрана, то відклеювати дисплейний модуль треба обережно, щоб не пошкодити. Для цього треба мати спеціальний інструмент та досвід.

Ремонт телефона Doogee S88

Звісно, заміна розбитого екрана то, мабуть, найпоширеніший вид ремонту. Але я не буду на цьому зупинятись, сам процес заміни дисплея Doogee S88 неважкий. Головне правильно приклеїти екран по периметру герметиком, щоб зберегти функцію вологозахисту за стандартом IP68.

 

Тихо грає динамік

Я вже не раз відмічав, що проблема з поліфонічним динаміком на захищених телефонах дуже популярна в силу специфічних умов їх експлуатації. Динамік натягує на себе металевий пил, мембрана прилипає до магніту. Як результат - дуже тихий звук або взагалі його відсутність. В такому випадку рішення тільки одне - це заміна динаміка.

Тихо грає динамік Doogee S88

 

Doogee S88 не вмикається

Якщо телефон не вмикається, варіантів декілька. Це може бути як проблеми з портом USB, телефон банально розрядився і не бере заряд. А можливо і щось серйозніше, наприклад, апарат пропустив воду тощо. Тут вже тільки розборка та діагностика покаже, що до чого.

 

Проблеми з гніздом зарядки

Конструктивно гніздо зарядки в телефоні Doogee S88 реалізоване не дуже добре. Часто USB просто відриваюсть від нижньої плати, інколи навіть з доріжками без можливості відновлення. Треба розбирати дивитись. Якщо доріжки цілі, можна перепаяти тільки гніздо.

Заміна гнізда зарядки Doogee

Якщо відновленню не підлягає, бувають варіанти протікання і окислення чи прогорання нижньої платки, тоді тільки її заміна. А от тут випливає нюанс, що на S88 зивчайному і PLUS стоять різні версії нижньої платки. Будьте уважні, якщо замовляєте запчастини і робите ремонт самостійно, платки не сумісні, не буде працювати швидка зарядка.

Doogee S88 плата зарядки

 

Заміна контролера зарядки

На нашому досвіді було вже більше 5 випадків ремонту Doogee S88 Plus, саме версії Плюс, на яких виходив з ладу контролер зарядки. При цьому зі слів клієнта, на телефоні в один час перестала працювати швидка зарядка, а потім апарат і взагалі перестав вмикатися. В такому випадку говорити про ремонт без діагнсотики нема сенсу. Також без досвіду пайки BGA самостійно нічого не зробите. Далі на фото приклад заміни контролера зарядки. Мікросхема дуже сильно грілась при спробі включити телефон,  вона і була причиною того, що апарат не вмикався і не подавав ознак життя.

Doogee S88 Plus не заряджається

Заміна контроллера живлення Doogee

Після пайки мікросхем треба не спішити збирати та склеювати телефон. Треба дуже гарно потестувати фунції зарядки, зворотньої зарядки, щоб впевнитись, що проблема вирішена. Також треба зважати, що при включеній функції Fast Charge мікросхема контролера гріється, тому бажано на неї поставити теплопровідну пластину.

Вирішення проблем з живленням Doogee

Наші майстри мають великий досвід ремонту захищених телефонів бренду Doogee, треба буде, і процесор перекатаємо чи відновимо пристрій після води. Є питання - звертайтесь.

Вартість ремонту

Попередньо узгодити вартість ремонту Doogee S88 можна напряму у майстра, задавши питання на сайті чи у месенджері

Задати питання

Відправити поштою

Якщо їхати Вам до нас не зручно, можете відправити смартфон в наш сервіс Новою поштою. Оплата при отриманні з ремонту

Як відправити?

Viber:

+380933297370 (тисніть по номеру)

Telegram:

ReMobile Kiev (тисніть на посилання)

Комментарии

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Доступные HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки. Регистр не учитывается.