В гніздо зарядки USB потрапила волога — телефон не заряджається

На даний момент багато моделей телефонів, в характеристиках яких заявлений вологозахист, мають відкрите гніздо зарядки. В силу цього в сам порт USB волога може потрапити доволі просто. У деяких телефонів, наприклад у Samsung S серії, є датчик, який визначає, що в гніздо зарядки потрапила волога. В цей момент телефон сигналізує, що пристрій не можна підключати до зарядного пристрою. Але така функція є далеко не у всіх смартфонах. А от відслідкувати момент потрапляння вологи не завжди виходить. І якщо в таке "мокре" гніздо поставити шнур зарядки, нерідко буває, що сам порт може навіть поплавитись, в кращому випадку просто окислюються контакти  і пристрій перестає брати заряд.

Кожен випадок індивідуальний. Ремонт телефона після води навіть нема сенсу оговорювати без попередньої діагностики, більше детально на цю тему за посиланням. Але якщо вологи було небагато, вона як правило потрапляє куди? Привильно, в отвори. І це якраз гніздо зарядки або навушників. А всередині телефону може бути взагалі чисто. Тут тільки розборка і діагностика покаже, що і як. Це в загальному. А наразі розповідь про більш конкретний випадок, коли пошкодилось тільки гніздо зарядки та що можна зробити в такому випадку.

В гніздо зарядки потрапила вода

Для прикладу був обраний телефон Xiaomi Redmi Note 9s. Клієнт розказав, що потрапив під дощ, після чого почалися проблеми із заряджанням пристрою. Візуальний огляд показав, що в гнізді є окисли, що говорить про його пошкодження.

Розбираємо телефон, повністю оглядаємо пристрій на предмет потрапляння рідини. В даному випадку були пошкодження лише порта USB.

Ремонт телефона по заміні гнізда зарядки USB C

Телефон Xiaomi Redmi Note 9 не бере заряд

А ось так під мікроскопом виглядає пошкоджене гніздо. Чистка нічого не дала, вже було запізно - плюсові контакти на зарядку "з'їли" окисли.

В гніздо USB C потрапила вода

Також хочу відмітити, що багато сервісів пропонують міняти нижню плату зарядки і встановлюють... китайскьку копію. Але на цій запчастині, як правило, встановлене не тільки гніздо, а і купа інших елементів, такі як елементи захисту від перенапруги, фільтри на мережу GSM, фільтруюча обвязка мікрофона тощо. Тому якщо і міняти нижню плату, то ставити тільки оригінал. Але, по-перше - такий ремонт телефона дорожчий. По-друге - оригінальну нижню платку не завжди можна знайти. Тому ми завжди всім рекомендуємо саме перепаювати гніздо зарядки і залишати рідку оригінальну платку.

Заміна гнізда зарядки на Xiaomi

Збираємо телефон, перевіряємо функціональність USB порта - підтримка функції Fast Charge, синхронізація з ноутбуком, видимість гарнітурою.

Телефон Xiaomi не заряджається

І хоч піддослідним в цій статті виявився телефон Xiaomi, проблеми з гніздом зарядки спостерігаються на смартфонах абсолютно всіх виробників. Та і не тільки на телефонах, а на будь-яких пристроях, особливо часто страждають порти типу USB-C. Це можуть бути і навушники, камера GoPro, планшет і навіть павербанк. Усі ці пристрої ми приймаємо в ремонт, тому якщо є проблеми, завітайте в наш сервісний центр - ми допоможемо.

Вартість ремонту

Попередньо узгодити можливість ремонту можна напряму у майстра, задавши питання на сайті чи у месенджері

Задати питання

Відправити поштою

Якщо їхати Вам до нас не зручно, можете відправити пристрій Новою поштою. Оплата при отриманні з ремонту

Як відправити?

Viber:

+380933297370 (тисніть по номеру)

Telegram:

ReMobile Kiev (тисніть на посилання)

Комментарии

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Доступные HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки. Регистр не учитывается.