Пропав звук на телефоні Doogee S96, треба замінити динамік

Ми вже не раз згадували на сайті проблеми зі звуком на захищених телефонах. Повторюсь, ця проблема виникає коли динамік натягує на себе бруд з металевого пилу та мембрана "прилипає" до магніта. Таким чином відтворення звуку стає неможливим. На цей раз до нас з такою проблемою потрапив телефон Doogee S96 Pro. Цей апарат розбирається доволі легко, дисплей не треба відклеювати, треба просто розкрутити гвинтики по периметру корпусу та зняти бокові металеві накладки.

Заміна динаміка Дугі С96

Блок динаміка прикручений зсередини до задньої кришки телефона. По контуру отвору динаміка проклеєна герметизуюча плівка, яку треба зберегти цілою, або поміняти також, щоб телефон не втратив свій вологозахист.

Динамік Doogee S96 Pro

А ось і фото проблеми крупним планом. Як видно, старий динамік натягнув на себе купу бруду. Знову ж таки (з практики) ніяка чистка не вирішує проблему, тому що динамік забруднюється і зсередини. І міняти треба лише оригиінльний динамік уже запаяний в антенний блок. Інакше все одно залишаються хрипи, або грає дуже тихо в порівнянні з новим.

Doogee S96 нема звуку

Такий ремонт телефона Doogee S96 можна виконати на місці, звісно, при наявності запчастини в офісі.

Вартість ремонту

Попередньо узгодити вартість ремонту та наявність запчастини можна напряму у майстра, задавши питання на сайті чи у месенджері

Задати питання

Відправити поштою

Якщо їхати Вам до нас не зручно, можете відправити зламаний пристрій в наш сервіс Новою поштою. Оплата при отриманні з ремонту

Як відправити?

Viber:

+380933297370 (тисніть по номеру)

Telegram:

ReMobile Kiev (тисніть на посилання)

Комментарии

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Доступные HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки. Регистр не учитывается.