Заміна екрана на телефоні Samsung A22 5G A226

Заміна розбитого екрана - це мабуть найпопулярніший ремонт на телефонах Самсунг. Наразі до нас в сервіс потрапила доволі нова модель Samsung A22 5G (A226B). Якщо в старих моделях, як правило, розбивалося лише скло екрану, то ми помітили, що на нових моделях дуже часто пошкоджується і сам дисплей (що показує зображення). Але в буд-якому випадку, в оригіналі на цьому телефоні міняється дисплейний модуль в сборі. Ось в такому стані потрапив до нас в ремонт Самсунг А22 з розбитим екраном.

Розбився екран на телефоні Samsung A22

Для того, щоб розібрати телефон, треба відклеїти задню кришку, під якою ховаються гвинтики. Пілся того, як останні викручені, середня частина корпусу знімається з рамки дисплея, вона на защібках. Маємо доступ до нутрощів телефону.

Ремонт телефону Самсунг А22

Розбитий дисплей демонтується, важливо, прибати всі залишки розбитого скла. Новий дисплейний модуль клеїться на спеціальний герметик, на фото далі видно приклад виконаного ремонту.

Заміна скла екрана Samsung A22

Вартість ремонту

Попередньо узгодити вартість ремонту та наявність запчастини можна напряму у майстра, задавши питання на сайті чи у месенджері

Задати питання

Відправити поштою

Якщо їхати Вам до нас не зручно, можете відправити зламаний пристрій в наш сервіс Новою поштою. Оплата при отриманні з ремонту

Як відправити?

Viber:

+380933297370 (тисніть по номеру)

Telegram:

ReMobile Kiev (тисніть на посилання)

Комментарии

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Доступные HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки. Регистр не учитывается.