Заміна гнізда зарядки Oukitel WP13 та відновлення нижньої платки

До нас в ремонт потрапив телефон Oukitel WP13 після іншого сервісу з вердиктом - треба міняти платку зарядки. І дійсно, попередній огляд показав, що гніздо USB-C було повністю відірване і пошкоджені доріжки, куди воно припаюється. В Україні такої запчастини наразі не знайшли, а чекати з Китаю клієнт не має можливості, тому і звернувся в ReMobile з проханням відновити працездатність телефону. Це саме той варіант, коли треба дивитися і пробувати відновлювати нижню платку, будь-то після води, чи коли пошкоджені доріжки тощо.

До нас телефон потрапив вже з відклеєним дисплеєм. При спробі самостійно поремонувати Oukitel WP13 майте на увазі, що дисплейний модуль приклеєний на герметик і щоб зняти його, треба мати певний досвід. Інашке пошкодити екран доволі просто.

Сервісний центр Окітел

Розкрутивши повністю телефон добралися до нижньої плати. На перший погляд дійсно здається, що відновити не вийде і доведеться міняти повністю нижню платку, особливо коли дивишся під мікроскопом.

Плата зарядки Oukitel WP13

Пошкоджений конектор зарядки

Далі майстер зняв гніздо та відновив посадочне місце під USB-C. На наступних фото видно доріжки без та вже з припаяним конектором зарядки.

Відновлення плати зарядки Oukitel WP13

Поміняти гніздо Oukitel WP13

Далі збираємо, повністю перевіряємо телефон. Функція швидкої зарядки працює, ноутбук бачить телефон. Гніздо USB-C працює в обидва боки. Це говорить про те, що відновлення нижньої платки та заміна гнізда зроблені успішно.

Oukitel WP13 не заряджається

Вартість ремонту

Попередньо узгодити вартість ремонту та наявність запчастини можна напряму у майстра, задавши питання на сайті чи у месенджері

Задати питання

Відправити поштою

Якщо їхати Вам до нас не зручно, можете відправити зламаний пристрій в наш сервіс Новою поштою. Оплата при отриманні з ремонту

Як відправити?

Viber:

+380933297370 (тисніть по номеру)

Telegram:

ReMobile Kiev (тисніть на посилання)

Комментарии

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Доступные HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки. Регистр не учитывается.