Ремонт камери GoPro — сервісний центр в Україні

Камери GoPro розробляються для зйомки в різних, зазвичай екстремальних умовах, тому дуже надійні у використанні. Проте, останнім часом (швидше за все через популярність камери) все частіше GoPro потрапляє до нас у ремонт. Найчастіше несправності виникають внаслідок недотримання правил експлуатації. Детальніше, які саме проблеми виникають з гоупрошками далі у статті.

Швидкий перехід до опису ремонту:

 1. Дефект на линзі камери
 2. Не працює дисплей
 3. Проблемы с USB
 4. GoPro зависає
 5. В камеру потрапила вода
 6. Інші проблеми

Які моделі GoPro ми ремонтуємо

Моделі GoPro Hero2, HeroHD та GoPro Session приймаємо в ремонт вибірково, уточнюйте у майстра. Починаючи з GoPro серії Hero3 і вище – ремонтуємо все, а саме:

 • Hero 11 Black
 • Hero 10 Black
 • Hero 9 Black
 • Hero 8 Black
 • Hero 7 Black, Silver, White
 • Hero 6 Black
 • Hero 5 Black
 • Hero 4 Silver и Black
 • всі моделі серії GoPro Hero: Hero, Hero+, Hero+LCD
 • Hero3+ Black и Silver Edition
 • Hero3 White, Silver и Black Edition
 • GoPro Fusion
 • GoPro Max

А також обслуговуємо такі аксесуари, як GoPro Media Mod, зарядні пристрої для акумуляторів гоупро тощо.

Сервісний центр по ремонту GoPro в Україні

 

Найбільш поширені проблеми з GoPro

Далі я розписав найбільш популярні проблеми з камерами GoPro, симптоми, що їх супроводжують, та способи усунення несправностей.

 

1. Подряпина або тріщина лінзи камери

Дефект оптики камери. В основному з'являється через недбайливе користування камерою, на лінзі утворюються подряпини. Тріщини можуть з'явитися після падіння камери. Найпопулярніший випадок – при аварії квадрокоптера. Як результат - поява спотворень на відео або фото, що знімаються.

Варіанти ремонту: лише заміна лінзи. Остання не шліфується. Чому? На це питання є розгорнута відповідь у статті по заміні линзи GoPro.

Поява подряпин або тріщин на склі підводного боксу GoPro спотворює якість відео та фото під час зйомки. Якщо впустили камеру і тріснуло віконце кейса, його потрібно замінити навіть якщо спотворення зображення немає, тому що можливе пропускання вологи під час зйомки під водою.

Тріщини на лінзі gopro

 

2. Розбитий екран камери

Симптоми: розбите скло дисплея, часткова або повна відсутність зображення, поява темних плям на екрані. При роздавленому інформаційному дисплеї GoPro (особливо серія Hero3+ та Hero7) камера може взагалі не вмикатися.

Варіанти ремонту: лише заміна дисплея.

У моделях GoPro з сенсорним екраном може виникнути проблема з його коректрною роботою – перестає працювати тачскрін, з'являються смуги на екрані або зображення пропадає повністю, в результаті темно-синій екран.

Заміна розбитого екрана камери GoPro

 

3. Проблеми з гніздом USB

Симптоми: камера не заряджається або "відходить" контакт; GoPro не визначається ноутбуком або визначається як "невідомий пристрій"; гніздо USB хитається (швидше за все відірвано від плати), не працює "петличка". Схожі проблеми можуть бути і з коннектором microHDMI.

Варіанти ремонту: відновлення старого конектора, у разі пошкодження – заміна гнізда.

Потрібно замінити гніздо зарядки USB на камері GoPro

 

4. GoPro зависає, глючить

Причин цього може бути декілька. Можна виділити основні симптоми:

 1. Проблема у прошивці, рідше у карті пам'яті. Тут можна спробувати вирішити проблему самому. Насамперед відформатуйте флешку через меню камери (саме всередині камери, важливо!). Потім оновіть GoPro через програму на телефоні або вручну (інструкція є на офіційному сайті в розділі Support). Якщо камера продовжує зависати, читаємо далі.
 2. GoPro зависає, коли нагрівається. При цьому камера може відразу знімати хвилин 5-10 після включення, може працювати на морозі нормально. Але під час нагрівання перестає реагувати на натискання кнопок. Допомагає лише виймання акумулятора. Це досить поширена проблема старих моделей, часто проблема з процесором.
 3. Камера зависає під час увімкнення. Пару разів реагує на кнопки, можна пройтися по меню, але через пару секунд реакції немає ніякої. При спробі перепрошити GoPro нічого не виходить, на екрані з'являється напис BUSY. Як показує практика, ця проблема виникає внаслідок несправної матриці. Це може статися від удару, попадання вологи чи навіть заводського дефекту нової камери.

Варіанти ремонту: в першу чергу пробувати прошити. Якщо не допоможе – потрібна діагностика і вже залежно від результату робити відповідний ремонт GoPro.

gopro зависає при включенні

 

5. Ремонт GoPro після води

Попадання води всередину GoPro може призвести до серйозних наслідків. Особливо солоної морської води, що роз'їдає внутрішні елементи камери. Поширені причини таких випадків - забули поміняти кришку боксу на водонепроникну, погано закрили підводний кейс, погано закрили бокову заглушку, впустили камеру у воду, відкрився кейс під водою, потрапили під дощ.

Важливо! В першу чергу потрібно витягти акумулятор і якнайшвидше нести GoPro в ремонт. Просушування камери нічого не дасть, всередині залишаюся розчини солей, які продовжують руйнувати електронні елементи. Чим швидше розібрати та промити материнську плату, тим більше шансів на відновлення.

Варіанти ремонту: вода непередбачувана, можливо, все обійдеться промиванням елементів спиртом, а можливо, що відновленню камера не підлягає. Це покаже лише діагностика, у разі втопленої GoPro без цього ніяк.

Ремонт ГоПро після протікання води

 

6. Інші проблеми

Проблеми з мікрофоном. Замінити мікрофон GoPro потрібно, якщо камера пише звук дуже тихо, якщо не працює голосове курування, якщо чути незрозумілі сторонні шуми, тріск або клацання, а також якщо пишеться відео взагалі без звуку або звук періодично з'являється, то пропадає на знятому матеріалі, що можливо після попадання вологи всередину камери.

Проблеми з карткою пам'яті. Якщо камера не бачить флешку, флешка не фіксується і вилітає зі слота-приймача, не зберігаються відео та фотографії на картку, то ймовірно проблеми зі шлейфом або слотом картки пам'яті. Якщо напис SD Err після форматування картки всередині самої камери не зникає, проблема апаратна.

Прошивка камери потрібна для вирішення проблем, коли камера зависає або працює некоректно. Оновлення програмного забезпечення GoPro корисне тим, що в нових версіях прошивок виправляються програмні баги та додаються нові функції.

Так, ми ремонтуємо і GoPro Hero4 Session, Hero5 Session.

 ремонт gopro session 

 

Вартість ремонту GoPro

Кожен випадок індивідуальний. Фактично неможливо охопити всі види ремонтів та указазати на сайті їх вартість. Ціни постійно змінюються. По-перше, через коливання курсу долара. По-друге, ми часто використовуємо запчастини з вживаних GoPro, які викуповуємо у клієнтів на розборку. Можна уточнити вартість ремонту та наявність запчастини за телефоном або поставити запитання майстру:

Вартість ремонту

Узгодити вартість ремонту та наявність запчастин можна напряму у майстра, задавши питання на сайті чи у месенджері

Задати питання

Відправити поштою

Якщо їхати Вам до нас не зручно, можете відправити GoPro в наш сервіс Новою поштою. Оплата при отриманні з ремонту

Як відправити?

Viber:

+380933297370 (тисніть по номеру)

Telegram:

ReMobile Kiev (тисніть на посилання)

Комментарии

Как показывает практика, браться нужно за любой ремонт, иногда не все так плохо, как кажется. А именно: была у нас камера GoPro Fusion, все решилось прошивкой. Хотя изначально думали, что это конец. Как подтверждение, отзыв клиента на фейсбук:

Добрый день, я Вам в пятницу сдавал камеру, GoPro Hero5 Black, предположительно после воды. Уже смотрели ее?

Евгений, добрый день, насчет вашей камеры gopro hero5 black, я ее вскрыл, все-таки камера протекла. Повреждения стредние, материнская плата подает признаки жизни и даже включается, но не показывает экран. Дисплей целый и рабочий, проверил на другой камере. Нет подсветки и выгнил сильно шлейф с кнопками включения, съемки и микрофонами. Пока отложил, буду пробовать все это дело восстановить, но думаю шанс есть и довольно выскоий.
По цене думаю до 1000 вложимся, все зависит от того, получится ли восстановить шлейф. Его лучше конечно новый поставить, но его взять, такие запчасти только с донора, пока нету.
В любом случае, я займусь материнской платой, восстановлю ее работоспособнось, потом займусь шлейфом, Вам далее сообщу что и как.

Здравствуйте. Год назад купил на Ebay GoPro hero7 black. Через неделю использования перестала включаться. В киевском сервисе сказали что поломалась материнская плата. В наличии нет. У вас есть она? В Штаты на ремонт не смог отправить, т к не было чека.

Проблема в том, что платы не продаются как запчасти - это только разборка другой гоупро на запчасти. Или под заказ с Китая. Цена на платы на семерку блэк порядка 120$. Но я бы так не спешил ее хоронить - для начала нужно разобраться, что с вашей платой, возможно ее можно восстановить. Например, может поставили камеру на зарядное некачественное и вышел из строя конроллер питания. Это будет на порядок дешевле. Ну и так далее, тут уже только после разборки и диагностики можно обсуждать ремонт.

Добрый день. Gopro Hero +lcd после включения кольцевая перезагрузка до извлечения SD. Замена и форматирования карты памяти не помогает, камера виснет. Максим.г.Киев

Проблема неявная, кроме диагностики на данный момент предложить ничего не могу. Приносите, будем разбираться.

Перестала работать подсветка экрана на GoPro 4 Silver, сколько будет стоить ремонт?

Смотря в чем проблема. Это может быть и попадание воды, выход из строя самого дисплея, подсветкой управляет контроллер питания и т.д. Нужно смотреть камеру, чтобы сказать точно, что повреждено и соответственно только после диагностики я смогу сказать стоимость ремонта.

Проблема з GoPro Hero4 Black.
Користувався нею з підключенням павербанка протягом кількох днів. Працювала на вулиці, на морозі.
Робилося кілька десятків записів від акумулятора, потім він сідав, підключався павербанк. При цьому в моменти зйомки павербанк відключався, підключався зовнішній мікрофон, по закінченню зйомки знову підключався павербанк. І так ще кілька десятків записів. Коли аккумулятор заряджався, павербанк відключався і все повторювалося.
Потім помітив, що при підключеному павербанку камера сильно нагрілася, при цьому батарея була майже розряджена (хоча павербанк було підключено), потім камера не захотіла ввімкнутися. Батарея теж була гаряча. Подумав, що спрацював захист, остила батарея та камера, після цього ввімкнулася та була розряджена. Ну далі зовсім не вмикалася.
Подумав, що в такому режимі та на морозі ""помер"" акумулятор. Пізніше вставив інший - камера запрацювала. Був переконаний, що діло все ж таки в батареї. Знімати вже не було потрібно, тому так все й залишив.
Через кілька днів вже зрозумів, що проблема в камері.

Отже маємо:
При підключенні до ЮСБ камери ПК, павербанка чи інших живлень, на камері горить індикатор, що показує заряд. При підключенні живлення на ввімкненій камері на значку батареї рухаються поділки, показуючи, що заряд іде. Насправді аккумулятор зовсім не заряждається, камера швидко та сильно нагрівається.
При підключенні до ПК камеру видно, можна дивитися та завантажувати файли. Інколи камеру не видно. Тут точно не скажу, так як ніколи так нею не користувався, просто виймав карту памяті та завантажував файли напряму.
Бувають якісь хаотичні ""глюки"": після підключення та вимикання живлення через ЮСБ камера не вмикається, якщо вийняти і вставити акумулятор - то вмикається. Інколи вмикається без ""перезаряду"" акумулятора. При підключеному живленні інколи не хоче вмикатися, а інколи вмикається.
При цьому всьому від акумулятора камера повністю працює: пише відео, пише звук, підключається до смартфону по ВайФай, передає на нього зображення, всі настройки міняються, все працює в штатному режимі.
Також, коли камера вимкнена і акумулятор вставлений в неї - останній гріється, як і сама камера, та розряджається.

Прошу вас відремонтувати мою камеру, та дуже хочу дізнатися причину такої поломки. Мені часто потрібно робити зйомки на морозі, акумулятори в такому режимі тримають мало, тому потрібне зовнішнє живлення. Навіть дилери ГоПро кажуть, що нормально заряджати камеру від павербанків, а тут таке...
Підкажіть, будь ласка, який може бути вихід? Може докупити якись додатковий контролер чи стабілізатор та вмиката його між павербанком та камерою? Може якись інший є вихід щоб і знімати від зовнішнього живлення, і не пошкодити камеру?

Щоб сказати точно, що з Вашою камерою, мені її треба на діагностику. Скоріш за все проблема або з контролером живлення, або в ланцюгах зарядки "пробитий" захист. Приносьте, будемо розбиратися.

Подскажите пожалуйста,камера gopro hero 4 silver,батарея садится при выключенной камере через пол дня и через камеру не заряжается...вне камеры с батареями все ок,пользуюсь пока отдельным зарядным но...

Может вода попала, может проблемы по цепи питания после китайской зарядки или павербанка, нужно разбирать смотреть. Тут только диагностика точно покажет, в чем проблема.

Sony xperia z2 задняя крышка разбита+экран(горит, но изображения нету)
Сколько замена?
Хмельницкий)

Если проблема с изображением решится заменой экрана, то весь ремонт обойдется в 1650 гривен с работой (замена крышки и экрана).

Гопро4 замена экрана - все отлично, спасибо!!
Хмельницкий

Здравствуй! Какая стоимость поменять плату? Так понимаю, что это дороговатый ремонт, возможно ли поставить б/у у Вас?

Вопрос где ее взять? Если есть рабочая плата, есть рабочая камера.

Ясно) Какова стоимость замены у Вас?

Было бы неплохо уточтнить модель камеры.

4 ка Black

На данный момент нету, если порядка 4000 грн цена устроит, могу достать.

Добрый вечер. Такая проблема: камера не сохраняет видео или фото на карту. Запись идет все нормально но когда камеру выключаю а потом включаю все фото и видео пропадают. Проблема в карте или в самой камере?

Попробуйте другую флешку, чтобы убедиться в чем проблема - в самой GoPro или карте памяти. Не разберетесь, приносите камеру на диагностику, я удаленно не могу сказать точно, в чем проблема.

Какая цена будет на замену мини юсб на гоу про 3 блек

Порядка 400 грн в зависимости от степени повреждения контактов на плате, куда припаивается гнездо зарядки.

Добрый вечер! gopro hero 5 - писала видео на шлеме, управлял записью голосовыми командами, перестала отвечать, снял шлем она зависла, бело-серый полосатый экран, достал и вставилH4 батарею — не включается, на шнурок и заряд не реагирует...(

Очень похоже, что сдох процессор. У меня уже было таких пару случаев. Если на гарантии, лучше несите в гарантийный ремонт. Если нет, то чтобы сказать точно, что к чему, нужно разбирать камеру смотреть.

Доброго дня, купив б.у gopro hero 3 silver, не горить синій індикатор при включенні wi fi,планшет не бачить камеру хоча на дисплеї на камері значок wifi появляється, що це може бути .дякую

Сказати точно я можу лише після діагностики. Скоріш за все камера була топлена, тому треба розбирати дивитися.

Здравствуйте, такая проблема, сунули карточку мимо слота и видимо что-то повредили, сенсорный экран загорается при включении, но ничего не показывает. Какие могут быть варианты починки и сколько приблизительно по денежке? ( GoPro Hero5)

Я у себя в блоге рассказывал про эту проблему, когда на Hero5 Black перестал показывать дисплей после неправильной установки карты памяти (смотрите по ссылке суть пробемы). Выход один - замена дисплея. Запчасти на гоупро - это только разборка рабочей камеры. Поэтому ориентировочно ремонт обойдется в 3300 гривен.

Добрый день. Купил б/у GoPro Silver 4, когда забирал на поче было слабое освещение и недоглядел. На лизе по самому центру стерто антибликовое покрытие в области 1мм² приблизительно. Тестил, тестил со светом под разными углами, фонарем, солнцем. Не могу понять бликует так и надо или из-за этого дефекта. И на фото вроде как есть менее контрастгая зона по центру, или это паранойя.
Интересует ваше мнение, как влияет на качество такой дефект, и стоит ди менять из-за этого линзу?
Спасибо

На линзе ГоуПро на самом деле не антибликовое покрытие, а просветляющее. Его назначение я описывал в статье Замена линзы GoPro. Если есть царапины, значит есть и искажения. Степень искажений зависит от повреждения линзы. Выход из ситуации - замена объектива. На данный момент такой ремонт Hero4 Silver обойдется в 1150 гривен.

Добрый день, скажите пожалуйста, мне нужно снять небольшой тайм-лапс, ничего не случиться с линзой и вообще с камерой если я её поставлю на солнце на 2-3 часа? Очень боюсь что солнце прожгёт и испортит линзу на камере, помогите пожалуйста

Просто сработает защита от перегрева. Можете накрыть камеру картонкой, чтобы камера не выключилась и Вы смогли доснимать тайм лапс.

Здравствуйте. Имею камеру GoPro hero 5 black. Используется более полугода. Во время последнего отпуска после съемок (подводных, на глубине максимум 1 метр) после просмотра снятого видео и автоматического отключения питания камеры (стоит 15 минут) камера перестала включаться, при подсоединении usb шнура (проверено двумя шнурами) нет признаков жизни и не загорается светодиод, тоже самое происходит с использованием других аккумуляторов и попытки включения без карты памяти. После замены карты памяти со старой прошивкой все тоже самое - нет признаков жизни. Что можно еще сделать чтобы реанимировать камеру? Сталкивались ли вы с такой проблемой, и если да - в чем причина?

Судя по всему, в GoPro протекла вода. Если она на гарантии - несите, пусть меняют. Если нет, достаньте аккумулятор и как можно быстрее несите ко мне в сервис, если вода, нужно как можно быстрее разобрать, тогда больше шансов на её "реанимацию".

Возьмете Сешн утопленничка, на посмотреть? А вдруг?! Скупалась в пресной воде. Признаки жизни есть, когда ставишь на зарядку загорается синий диод.

Если Вы не в курсе, то GoPro Session не подлежит ремонту, т.к. у нее корпус запаян и камера не разборная. Поэтому "вдруг" точно не катит. Я ее конечно могу распилить, если повреждения электроники не сильные, то она будет работать, но корпусу кранты и ни о какой водонепроницаемости нет и речи. Ну как минимум мне интересно заняться таким.

Добрый день.
Камера GoPro5 Black. При включении камеры с линзы не поступает изображение, на дисплее "черный экран". При этом меню полностью функционально. Примечательно, что когда началась проблема, сначала камера начала полосить синими и розовыми полосами (есть фотки), спустя полчаса был "белый экран", и еще через 10 минут "черный экран". Мне кажется, что проблема в шлейфе к линзе/матрице. Что можете сказать по этому поводу? (если надо, могу выслать фото/видео)

Если камера и снимает фото/видео тоже с полосами или черными, тогда проблема или в матрице, или в шлейфах, может отошли. Это только разбирать смотреть, только тогда смогу вынести точный диагноз. Запчасти если что есть, цены на ремонт пока договорные в силу дефицита запчастей на Hero 5.

Моя проблема: Утопил в бассейне камеру GoPro Hero 4 Silver, нужна внутренняя очистка от окисления и ремонт камеры... Сразу же после ‘’утопления'’ вынули батарею и поставили стекать воду вниз через батарейный отсек, после этого немного просушив феном Через 5 минут замигала синяя лампочка и опять угасла( Вопрос: Сможет ли камера дальше жить, а если да то сколько будет стоить ее ‘’реинкарнация'’?) Если это возможно, назовите цену и время когда вы можете посмотреть и соответственно починить прошку.
Спасибо за Ваше время и понимание

Дело в том, что без осмотра и диагностики вживую я вообще ничего не могу сказать конкретного. Поэтому приносите камеру в ремонт, диагностика утопленников 100 грн, 2-3 дня и я скажу точно, что и как с Вашей GoPro - шкой.

Камера не вмикається, постійно мигає значок UPDATING, мигають красні індикатори.
Що це може бути і скільки буде коштувати ремонт?

Возможно что и не получится сделать, нужно смотреть. Возможно нужно снять память камеры и залить на нее рабочий дамп прошивки. Но тут уже вопрос в рентабельности ремонта, зависит от модели камеры GoPro. Приносите на диагностику для начала.

Здравствуйте. Подскажите, нужно срочно поменять переднюю панель (серебристую) на камере GoPro Hero 4 Silver. Треснула в правом верхнем углу, судя по отзывам, это у них стандартная проблема. Есть ли в наличии рамка и сколько будет стоить замена? И можно ли будет сделать ремонт GoPro на месте?

Треснула передняя рамка GoPro Hero4 Silver

На данный момент передние панели GoPro Hero4 Silver есть в наличии, стоимость самой рамки 360 грн, с поклейкой - 390. Делается на месте в течение 10 минут.

добрый день) скажите пожалуйста, это действительно go pro hero 3 +? просто кажется у них нет этих верхних трех дырочек, да и микрофон кажется должен быть нарисован, вот фото) спасибо, и можно будет к вам ии принести на осмотр?

Как узнать модель гоупро?Как отличить gopro hero3 от hero3+

hero3+ плохо снимает

Судя по всему, на GoPro Hero3 поставили переднюю панельку от Hero3+ Black. Чтобы узнать точно, какая плата внутри, вставьте флешку в камеру, сделайте одно фото. Флешку откройте на ноуте, в папке misc есть файл version. Открыть блокнотом, в его сожержании в конце указан серийный номер, по которому видно, что это за модель. Заодно и серийник сравните на корпусе под аккумулятором на наклейке корпуса.

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
 • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
 • Доступные HTML теги: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

Image CAPTCHA
Введите символы с картинки. Регистр не учитывается.